קבוצת לפיד

מבקרים@300x.png

מאבקי עובדים

במסגרת המערך התיכון החברתי שלנו "צדק צדק תרדוף" התעמקנו במהותו של מהו עולם עבודה צודק? כל חניך וחניכה בחרו מאבקי עובדים מהעשור האחרון וערכו עליו כתבה עיתונאית. הכתבה מכילה ראיון עם בן\בת אדם שהשתתף.פה במאבק, תוך דגש על השאלה מהו בעיניו.ה עולם עבודה צודק? במהלך הפרויקט הושם דגש על למידת  עוולות, מאבק, פערים כלכליים, ניצול עובדים, תעסוקה בקרב בני נוער, כתיבה עיתונאית , עריכת ריאיון וכוחה של התאגדות. במהלך הלמידה והעשרת הנושא נפגשו החניכים והחניכות עם אישים מעניינים כגון: העיתונאי יהל פרג' ורפי ברנס שהיה מזכיר האיגוד המקצועי בהסתדרות הנוער העובד והלומד. 

MIX

חלק בלתי נפרד מתהליך ההפקה המוזיקלית של כל יצירה שנשמע יהיה המיקס. הטכנולוגיות ההולכות ומתפתחות מביאות איתן דרכים חדשות לקחת עיבודים, מרובי כלים ומעוטי כלים כאחד ולגרום להם להישמע כיחידת סאונד אחת מתפקדת וחיה וחשוב מכל - מעבירה את הרגש והמסר של היצירה הלאה אל המאזין. הפרויקט מבוסס על השמעת מיקס לשירים פופולאריים באמצעות מערכת הגברה שנערכו והוכנו להשמעה מחומרים גולמיים על ידי טכנאי המגמה. כל מיקס מלווה בתמונות וכתוביות המציגות את הטכנאי ותהליך עבודתו הייחודית.

כתבו לנו בספר המבקרים:

קהילת המתעמלים והמתעמלות

הפרויקט מתמקד בספורטאים והספורטאיות בגן מאיר וחוקר את הקשר בין המקום לאוכלוסייה. מתקני ההתעמלות השונים בגינה מאפשרים מתן ביטוי אישי וקהילתי לדמויות שונות וססגוניות בעיר. תקופת הקורונה הדגישה את החשיבות של הגינה עבור תושבים ותושבות רבים העוסקים בספורט, ואפשרה היפגשות מחודשת של קהילה בגן.  

 

ליצירת קשר, אנא מלאו את הפרטים

עוצב ע"י

©2020 by התיכון החברתי תל אביב-יפו ע"ש דב הוז. Proudly created with Wix.com

התיכון החברתי ת"א-יפו

  • Facebook
  • Instagram

HevratiTLV